O nás

 

Láska k drevu vznikla pred desiatimi rokmi, keď som sa zoznámil s drevospracujúcim priemyslom, používanými technológiami a čo je najpodstatnejšie, kvalitnými výrobkami z dreva. Videl som produkty vyrobené z tejto fantastickej suroviny a presvedčil sa, že drevo je vždy tá správna voľba.

Drevo nám spríjemňuje a hlavne uľahčuje náš každodenný život. Len sa poobzerajte a zistíte, koľko predmetov máte v domácnosti. Zápalky na zapálenie ohňa v krbe, vareška na zamiešanie chutného leča, doska na krájanie šunky. Naše byty skrášľuje nábytok, okná, dvere, drevená podlaha, fotografie rodiny zavesene na stene, ale aj obľúbená drevená hračka detí. Teplo domova zabezpečí kvalitné palivové drevo, bezpečnú strechu nad hlavou zas pevná strešná konštrukcia. Prírodné drevo nás sprevádza každým krokom a robí nám radosť ako vôňa vianočného stromčeka.
My veríme v nezameniteľné čaro dreva. Nadšenie a úcta k drevu nás motivuje, aby sme Vám ponúkli len to najlepšie. Kvalita, dostupnosť, dobrá cena – to nájde náš zákazník. Tým sa vyznačujú produkty od Szenczi Wood-u.
Skúsenosť, odbornosť, prísna pracovná disciplína. Tým sa riadia naši spolupracovníci.
Obráťte sa na nás s dôverou.
S úctou

Tomáš Szenczi

00421 905 786 270
Szenczi Wood

Adresa:

SZENCZI WOOD, s.r.o.
Madáchova u. 17
943 60 Nána
Slovensko

Stavebné rezivo:

SOLUTIONS, s.r.o.
+421 905 786 270
e-mail: tomasszenczi@gmail.com

Palivové drevo:

+421 907 050 526
e-mail: tomasszenczi@gmail.com

Otváracia doba:

Pondelok-Piatok:            07:00 – 15:30
Sobota, Nedeľa:               Zatvorené


Prihláste sa na odber nášho newslettera, aby ste nezmeškali naše akcie.