Píla Nána 

Od roku 2013 prevádzkujeme piliarsku prevádzku v Náne. Prevádzka sa nachádza priamo v obci Nána v areály bývalého štátneho majetku na adrese Madáchova 17 (vedľa pošty).

Radosťou Vám oznamujeme, že v uplynulom období sme uskutočnili významné investície do inovatívnych piliarskych technológií. Zvýšili sme výrobnú kapacitu – vytvorili sme nové pracovné miesta. Vďaka tomu, sme schopní ponúkať vysokokvalitné stavebné rezivo (hranoly, fošne, dosky, strešné laty, atď) vyrábané podľa individuálneho rozpisu zákazníka. Porežeme Vám kompletné krovy, hranoly pre záhradný nábytok, alebo neomietané rezivo na ploty a rôzne iné využitie.

Krátke dodacie lehoty – možnosť dopravy – za výhodné ceny


Na našej prevádzke spracovávame výlučne zdravú vysokokvalitnú domácu guľatinu. Najčastejšie spracované dreviny pri výrobe stavebného reziva sú: smrek, jedľa, borovica poprípade červený smrek.Z tvrdých listnáčov spracovávame najmä dub letný a zimný pre výrobu dubových podláh a parkiet. Ďalej všetky domáce dreviny vieme spracovať ako napr.: agát, buk, jaseň, orech atď.

Vieme vyrobiť skoro všetko čo sa dá vyrobiť z dreva. Od najjednoduchších drevených obalov, obalov až po exkluzívne dubové podlahy.

Obráťte sa na nás dôverou – radi Vám pomôžeme.

Adresa:

SZENCZI WOOD, s.r.o.
Madáchova u. 17
943 60 Nána
Slovensko

Stavebné rezivo:

SOLUTIONS, s.r.o.
+421 905 786 270
e-mail: tomasszenczi@gmail.com

Palivové drevo:

+421 907 050 526
e-mail: tomasszenczi@gmail.com

Otváracia doba:

Pondelok-Piatok:            07:00 – 15:30
Sobota, Nedeľa:               Zatvorené


Prihláste sa na odber nášho newslettera, aby ste nezmeškali naše akcie.